Your address will show here +12 34 56 78

Šajā privātuma politikā (“Politika”) ir aprakstīts, kā Mask.lv (“mēs”, “mums” vai “mūsu”) vāc, aizsargā un izmanto Jūsu (“Lietotājs”, “Jūs”, “Jūsu”, “Jums”) personisko informāciju, kuru Jūs varat būt norādījis vietnē Mask.lv.lv un jebkurā ar to saistītajā pakalpojumā. Šeit aprakstītas arī pieejamās izvēles attiecībā uz Jūsu personisko datu izmantošanu un to, kā jūs varat piekļūt šai informācijai un to atjaunināt. Šī politika neattiecas uz tādu uzņēmumu praksi, kuri mums nepieder vai kuru mēs nekontrolējam, vai uz fiziskām personām, kuras mēs nenodarbinām.

Personas datu vākšana

Mēs vācam, glabājam un aizsargājam visus datus, kuru Jūs apzināti sniedzat mums: izveidojot kontu, veicot pirkumu un aizpildot vietnē esošās veidlapas. Šie dati var ietvert Jūsu e-pasta adresi, vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, adresi vai citus personiskos datus. Jūs varat izvēlēties nesniegt mums noteiktu informāciju, taču tad Jums, iespējams, nebūs pieejas dažām vietnes funkcijām. Lietotāji, kuri nav pārliecināti par to, kuru datu iesniegšana ir obligāta, ir laipni aicināti sazināties ar mums.

Nepersoniskas informācijas vākšana

Apmeklējot vietni, mūsu serveri automātiski reģistrē informāciju, ko nosūta pārlūkprogramma. Šajos datos var ietilpt tāda informācija kā, piemēram, Jūsu ierīces IP adrese, pārlūkprogrammas veids un versija, operētājsistēmas tips un versija, valodas preferences vai tīmekļa lapa, ko apmeklējāt pirms Jūsu ierašanās mūsu tīmekļa vietnē, mūsu vietnes lapas, kuras esat apmeklējis/-usi, šajās lapās pavadītais laiks, mūsu vietnē meklētā informācija, piekļuves laiki un datumi, kā arī cita statistika.

Personiskās informācijas pārvaldīšana

Jums ir iespēja piekļūt, pievienot, atjaunināt un izdzēst noteiktu personisko informāciju. Informācija, kuru varat apskatīt, atjaunināt un izdzēst, var mainīties, mainoties vietnei vai pakalpojumiem. Tomēr, atjauninot informāciju, mēs varam paturēt Jūsu esošo datu kopijas savā datu bāzē. Daļa informācijas var palikt mūsu privātajā datu bāzē arī pēc tam, kad esat izdzēsis šādu informāciju no sava konta. Mēs glabāsim un izmantosim Jūsu informāciju, lai nepieciešamības gadījumā izpildītu mūsu juridiskos pienākumus, atrisinātu strīdus un izpildītu mūsu vienošanos. Mēs paturam tiesības izmantot visus datus, kas iegūti no Jūsu personiskās informācijas vai tajā iekļauti, pēc tam, kad esat to atjauninājis vai izdzēsis, bet ne tādā veidā, ka tie jūs identificētu. Kad glabāšanas laiks beidzas, personiskā informācija tiek dzēsta, tādēļ piekļuves tiesības, dzēšanas tiesības, labojumu tiesības un tiesības uz datu pārnesamību nevar īstenot pēc glabāšanas termiņa beigām.

Apkopotās informācijas izmantošana un apstrāde

Jebkura informācija, ko ievācam, var tikt izmantota, lai personalizētu Jūsu lietošanas pieredzi, uzlabotu vietni, uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti un atbildētu uz mūsu klientu jautājumiem un e-pastiem, kā arī lai apstrādātu darījumus un nodrošinātu vietnes un pakalpojumu darbību. Apkopotā nepersoniskā informācija tiek izmantota tikai, lai identificētu iespējamos ļaunprātīgas izmantošanas gadījumus un iegūtu vietnes izmantošanas statistiku. Šī statistika netiek apkopota tādā veidā, kas ļautu identificēt konkrētu sistēmas lietotāju.

Personiskās informācijas apstrāde var notikt gadījumos, ja ir stājies spēkā kāds no šiem nosacījumiem: i) jūs esat devis/-usi piekrišanu vienam vai vairākiem konkrētiem mērķiem. Ņemiet vērā, ka saskaņā ar dažiem tiesību aktiem mēs varam atļaut apstrādāt informāciju, līdz jūs iebilstat pret šādu apstrādi (atsakoties no tās), nepaļaujoties uz piekrišanu vai citiem turpmāk minētajiem juridiskajiem pamatojumiem. Tomēr tas neattiecas uz gadījumiem, kad uz personas datu apstrādi attiecas Eiropas datu aizsardzības tiesību akti; (ii) informācijas sniegšana ir nepieciešama, lai izpildītu līgumu ar jums un/vai lai izpildītu jebkādas saistības pirms līguma noslēgšanas; (ii) apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu kādu juridisku pienākumu, kuram Jūs esat pakļauts/-ta; (iv) apstrāde ir saistīta ar uzdevumu, ko veic sabiedrības interesēs, vai ar tādu oficiālu pilnvaru īstenošanu, kas mums ir piešķirta ar procesora palīdzību; (v) Jebkurā gadījumā mēs ar prieku noskaidrosim konkrēto juridisko pamatojumu, kas attiecas uz apstrādi, un jo īpaši to, vai personas datu sniegšana ir likumā vai līgumā noteikta prasība, vai arī prasība, kas nepieciešama, lai noslēgtu līgumu.

Datu pārsūtīšana un glabāšana

Atkarībā no Jūsu atrašanās vietas datu pārsūtīšana var būt saistīta ar informācijas pārsūtīšanu un glabāšanu citā valstī, kas nav Jūsu rezidences valsts. Jums ir tiesības uzzināt juridisko pamatojumu informācijas nodošanai valstīm ārpus Eiropas Savienības vai jebkurai starptautiskai organizācijai, kuru reglamentē starptautiskās publiskās tiesības vai kuru izveidojušas divas vai vairākas valstis, piemēram, ANO, un par drošības pasākumiem, kas tiek veikti Jūsu datu aizsardzībai. Ja notiek šāda datu pārsūtīšana, Jums ir tiesības iegūt par to informāciju, pārbaudot atbilstošās šī dokumenta sadaļas vai sazinoties ar mums, izmantojot kontaktu sadaļā atrodamo informāciju. Mēs neuzglabājam kredītkaršu informāciju, kā arī neizpaužam klientu datus trešajām pusēm.

Lietotāju tiesības

Jums ir noteiktas tiesības attiecībā uz mūsu apstrādāto informāciju. Jo īpaši Jums ir tiesības rīkoties šādi:

Jums ir tiesības atsaukt piekrišanu, ja iepriekš esat devis piekrišanu savu datu apstrādei;
Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu datu apstrādi, ja apstrāde tiek veikta uz juridiska pamata, kas nav piekrišana.
Jums ir tiesības uzzināt, vai informāciju apstrādājam mēs, iegūt informāciju par noteiktiem apstrādes aspektiem un iegūt apstrādājamās informācijas kopiju;
Jums ir tiesības pārbaudīt savas informācijas pareizību un lūgt to atjaunināt vai labot;
Jums ir tiesības noteiktos apstākļos ierobežot Jūsu datu apstrādi; tādā gadījumā mēs neapstrādāsim Jūsu datus citam mērķim, kā vien to glabāšanai;
Jums noteiktos apstākļos ir tiesības pieprasīt savu datu dzēšanu no mūsu vietnes;
Jums ir tiesības saņemt savu informāciju strukturētā, bieži lietotā mašīnlasāmā formātā un, ja tas ir tehniski iespējams, bez traucējumiem to pārsūtīt citam kontrolierim. Šis noteikums ir piemērojams ar nosacījumu, ka Jūsu informācija tiek apstrādāta ar automatizētiem līdzekļiem un ka apstrādes pamatā ir Jūsu piekrišana, līgums, kas ir daļa no tā, vai tā pirmslīguma saistības.

Jūsu tiesības

Gadījumos, kad personiskā informācija tiek apstrādāta sabiedrības interesēs, īstenojot mums piešķirtās oficiālās pilnvaras vai mūsu likumīgo interešu labā, Jūs varat iebilst pret šādu apstrādi, iesniedzot iemeslu, kas pamato šādu iebildumu. Tomēr gadījumā, ja Jūsu personiskā informācija tiek apstrādāta tiešā mārketinga nolūkos, Jūs jebkurā laikā varat iebilst pret to, nesniedzot nekādus paskaidrojumus. Lai uzzinātu, vai mēs apstrādājam personisko informāciju tiešā mārketinga nolūkos, atsaucieties uz attiecīgajām šī dokumenta sadaļām.

Kā izmantot savas tiesības?

Jebkādus pieprasījumus izmantot lietotāja tiesības var nosūtīt īpašniekam, izmantojot šajā dokumentā sniegto kontaktinformāciju. Šis ir bezmaksas pakalpojums, un īpašnieks tos izskatīs pēc iespējas ātrāk un vienmēr – ne ilgāk kā viena mēneša laikā.

Norēķini un maksājumi

Lai palīdzētu mums droši apstrādāt jūsu maksājumu informāciju, mēs izmantojam trešās puses maksājumu procesorus. Šādu trešās puses procesoru veikto Jūsu personiskās informācijas izmantošanu nosaka to attiecīgās privātuma politikas, kas var saturēt vai nesaturēt privātuma aizsardzību tikpat aizsargājoši kā šī konfidencialitātes politika. Iesakām pārskatīt attiecīgās privātuma politikas.

Bērnu privātums

Mēs apzināti nevācam personas datus no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja esat jaunāks par 13 gadiem, lūdzu, nesniedziet nekādu personisko informāciju mūsu tīmekļa vietnē vai pakalpojumā. Mēs aicinām vecākus un juridiskos aizbildņus uzraudzīt bērnu interneta lietošanu un palīdzēt īstenot šo politiku, atgādinot nekad neievadīt personisku informāciju mūsu vietnē bez vecāku/aizbildņu atļaujas. Ja Jums ir iemesls uzskatīt, ka bērns, kas jaunāks par 13 gadiem, ir ievadījis personisko informāciju mūsu vietnē, lūdzu, sazinieties ar mums.

Jaunumi

Piedāvājam pierakstīties elektroniskai mūsu jaunumu saņemšanai. Ja vēlaties pārtraukt jaunumu vai mārketinga e-pastu saņemšanu, sekojiet šajos e-pasta ziņojumos atrodamajām norādēm par abonēšanas pārtraukšanu vai sazinieties ar mums. Pēc atteikšanās Jūs turpināsiet saņemt tikai svarīgus e-pasta paziņojumus, piemēram, par maksājumiem vai sūtījuma statusu.

Sīkdatnes

Vietne izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu personalizēt Jūsu tiešsaistes pieredzi. Sīkdatne ir neliels teksta fails, kuru lapas serveris ievieto Jūsu cietajā diskā. Sīkdatnes nevar palaist programmas vai ielaist vīrusus Jūsu ierīcēs. Sīkdatnes ir katram apmeklētājam unikālas, un tos var nolasīt tikai tīkla serveris domēnā, kurš šos sīkfailus izsniedzis. Sīkfailus izmanto, lai statistikas vajadzībām apkopotu, uzglabātu un izsekotu informāciju kvalitatīvākai vietnes darbībai. Jūs varat gan pieņemt, gan noraidīt sīkdatnes. Lielākā daļa tīkla pārlūkprogrammu sīkdatnes pieņem automātiski, taču Jūs šos iestatījumus varat mainīt. Ja izvēlēsieties atteikties no sīkdatnēm, Jums varētu būt nepilnīga vietnes lietošanas pieredze.

Papildus sīkdatņu un saistīto tehnoloģiju izmantošanai, mēs varam arī atļaut noteiktām trešajām personām palīdzēt mums pielāgot reklāmas, kuras, mūsuprāt, varētu Jūs interesēt, kā arī vākt un izmantot datus par lietotāju darbībām mūsu vietnē. Šie uzņēmumi var piegādāt reklāmas, kurās var tikt ievietotas arī sīkdatnes un citādi izsekot lietotāja paradumus.

Reklāma

Mēs varam rādīt tiešsaistes reklāmas, un mēs varam kopīgot ar noteiktiem reklāmdevējiem reģistrācijas, aptauju vai promo pasākumu procesos apkopotu un neidentificējošu informāciju par mūsu klientiem. Mēs nekad nekopīgojam personui identificējošu informāciju. Dažos gadījumos mēs varam izmantot šo apkopoto un neidentificējošo informāciju, lai piegādātu pielāgotus sludinājumus paredzētajai auditorijai.

Partnerorganizācijas

Mēs varam atklāt informāciju par Jums mūsu partnerorganizācijām, lai varētu piedāvāt Jums saistošas preces un pakalpojumus. Visu ar Jums saistīto informāciju, ko mēs sniedzam savām partnerorganizācijām, tās apstrādā saskaņā ar šiem privātuma politikas noteikumiem.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu tīmekļa vietnē ir saites uz citām vietnēm, kas nav mūsu īpašumā vai kontrolē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neesam atbildīgi par šādu citu tīmekļa vietņu vai trešo personu konfidencialitātes praksi. Mēs aicinām Jūs būt informētiem, kad izejat no mūsu tīmekļa vietnes, un izlasīt paziņojumus par konfidencialitāti katrā tīmekļa vietnē, kurā var tikt apkopota personiskā informācija.

Informācijas drošība

Mēs glabājam Jūsu informāciju datoru serveros kontrolētā, drošā vidē, kas ir aizsargāta pret nesankcionētu piekļuvi, izmantošanu vai izpaušanu. Mēs veicam saprātīgus administratīvos, tehniskos un fiziskos aizsargpasākumus, lai aizsargātu pret neatļautu piekļuvi, modificēšanu un izpaušanu, tomēr nav iespējams garantēt pilnīgu datu drošību internetā vai bezvadu tīklā. Tāpēc, lai arī mēs cenšamies aizsargāt Jūsu personiskos datus, Jūs apzināties, ka:

Pastāv interneta drošības un privātuma ierobežojumi, kuri ir ārpus mūsu kontroles;
Nav iespējams garantēt informācijas, ar kuru Jūs dalāties ar mūsu vietni, pilnīgu drošību un privātumu;
Jebkura informācija un dati, neskatoties uz labākajiem centieniem to aizsargāt, var tikt aplūkoti vai nesankcionēti rediģēti no trešo personu puses.

Datu aizsardzības pārkāpums

Gadījumā, ja mēs atklājam, ka tīmekļa vietnes drošība ir apdraudēta vai lietotāja personiskā informācija ir izpausta nesaistītām trešajām personām ārēju darbību (t.sk., bet ne tikai, drošības uzbrukumu vai krāpšanas) rezultātā, mums ir tiesības veikt drošības pasākumus: izmeklēšanu un ziņošanu, kā arī ziņošanu tiesībsargājošām iestādēm un sadarbību ar tiesībsargājošām iestādēm. Datu aizsardzības pārkāpuma gadījumā mēs darīsim visu iespējamo, lai informētu skartās personas, ja uzskatīsim, ka pārkāpuma rezultātā lietotājam pastāv pamatots kaitējuma risks vai ja saskaņā ar likumu ir nepieciešams cits paziņojums. Kad veiksim šīs darbības, mēs publicēsim paziņojumu vietnē un nosūtīsim Jums e-pastu.

Juridiskā izpaušana

Mēs atklāsim jebkuru informāciju, ko mēs vācam, izmantojam vai saņemam, ja to prasa vai atļauj likums, piemēram, lai izpildītu pavēsti vai līdzīgu tiesas procesu, un ja mēs labticīgi ticam, ka izpaušana ir nepieciešama, lai aizsargātu mūsu tiesības, aizsargātu Jūsu vai citu cilvēku drošību, izmeklētu krāpšanu vai atbildētu uz valdības pieprasījumu. Ja notiek izmaiņas uznēmumā, piemēram, apvienošanās vai cita uzņēmuma iegāde, vai visu aktīvu vai to daļas pārdošana, Jūsu lietotāja konts un personas dati, iespējams, būs starp nodotajiem aktīviem.

Izmaiņas un grozījumi

Mums ir tiesības jebkurā laikā mainīt tīmekļa vietnes un tās pakalpojumu konfidencialitātes politiku, kas ir spēkā pēc atjauninātas šīs politikas versijas izlikšanas tīmekļa vietnē. Gadījumā, ja tas notiks, mēs pārskatīsim atjaunināto datumu šīs lapas apakšdaļā. Tīmekļa vietnes nepārtraukta izmantošana pēc jebkādām šādām izmaiņām ir Jūsu piekrišana šādām izmaiņām.

Šīs politikas pieņemšana

Jūs apzināties, ka esat izlasījis mūsu politiku un piekrītat visiem tās noteikumiem un nosacījumiem. Izmantojot vietni vai tās pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka šī politika ir Jums saistoša. Ja nepiekrītat ievērot šos noteikumus, Jums nav tiesību izmantot vietni un tās pakalpojumus vai piekļūt tiem.

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar šo politiku, lūdzu, sazinieties ar mūsu diennakts atbalsta komandu, nosūtot mums e-pasta uz info@Mask.lv.lv

Privātuma politika pēdējo reizi tika atjaunināta 2020. gada 22. martā.