Your address will show here +12 34 56 78

Šie noteikumi un nosacījumi (“Noteikumi”, “Vienošanās”) ir vienošanās starp Mask.lv (“mēs”, “mums” vai “mūsu”) un Jums (“Lietotājs”, “Jūs” vai “Jūsu”). Šī Vienošanās nosaka vispārīgos noteikumus un nosacījumus, kā Jūs izmantojat vietni Mask.lv.lv (Rita AS, Rēģ. nr: 40003084917, Slokas iela 51A, Rīga, LV-1007) un visus tās produktus vai pakalpojumus (kopā – “vietne” vai “pakalpojumi”).

Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem, kā arī mūsu privātuma politikai neatkarīgi no tā, vai esat izvēlējies reģistrēties pie mums. Ja Jūs nepieņemat šos noteikumus un nosacījumus, nelietojiet šo vietni.

Pārdošanas noteikumi

Šī lapa ir veltīta noteikumiem un nosacījumiem, saskaņā ar kuriem mēs Jums pārdodam vietnē publicētās preces. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi attiecas tikai uz preču iegādi vietnē.

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šos noteikumus un nosacījumus, un pārliecinieties, ka Jūs tos saprotat, pirms pasūtāt preces. Veicot pasūtījumu, Jūs apstiprināt, ka piekrītat šiem noteikumiem.

Mēs paturam tiesības laiku pa laikam grozīt šos noteikumus. Katru reizi, kad vēlaties pasūtīt preces, lūdzu, pārbaudiet šos noteikumus, lai pārliecinātos, kuri noteikumi tiek tobrīd piemēroti.

Vienošanās

Šī vienošanās teik noslēgta starp mums un Jums, par pamatu ņemot šos punktus:

Mūsu vietne palīdzēs Jums veikt nepieciešamās darbības pasūtījuma noformēšanai, kā arī pasūtīšanas process ļauj Jums pārbaudīt un labot kļūdas pirms apmaksas veikšanas;
Lūdzu, veltiet laiku, lai pārbaudītu informāciju par Jūsu pasūtījumu katrā pasūtījuma procesa posmā un pirms noklikšķināšanas uz “Maksāt par pasūtījumu”, jo pēc šī soļa Jūs vairs nevarēsiet veikt izmaiņas pasūtījumā;
Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet no mums e-pastu ar paziņojumu, ka esam saņēmuši Jūsu pasūtījumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas nenozīmē, ka pasūtījums ir pieņemts. Jūsu pasūtījums ir uzskatāms par piedāvājumu no mums iegādāties produktu. Visi pasūtījumi ir atkarīgi no pieejamības un mūsu apstiprinājuma.
Mēs apstiprināsim šādu piekrišanu Jums, nosūtot e-pastu, kas apstiprina, ka prece ir izsūtīta. Līgums starp mums tiks noslēgts tikai tad, kad mēs Jums nosūtīsim izsūtīšanas apstiprinājumu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka precei var būt ierobežota pieejamība. Tā kā starp pasūtījuma veikšanu un pasūtījuma apstrādes laiku var būt aizkavēšanās, preces pieejamība noliktavā var mainīties. Ja prece vairs nav pieejama, mēs Jums par to paziņosim pēc iespējas ātrāk, un Jums tiks veikta atmaksa, ja būsiet veicis/-kusi apmaksu.

Mēs paturam tiesības atteikt pasūtījumu, ja Jūsu pasūtītā prece nav pieejama, ja mēs nevaram autorizēt maksājumu, ja produkta informācijā, ieskaitot cenu vai akcijas cenu, ir kļūda vai ja mums ir aizdomas par krāpnieciskām darbībām.

Ja Jūs slēdzat līgumu kā patērētājs, Jūs varat atcelt līgumu jebkurā laikā četrpadsmit dienu laikā, sākot ar dienu pēc produktu saņemšanas. Šajā gadījumā Jūs saņemsiet pilnu atmaksu par summu, kas samaksāta par precēm saskaņā ar mūsu atgriešanas politiku.

Vietnē izvietotās preces

Vietnē izvietotajiem preču attēliem ir ilustratīva nozīme. Lai arī esam pielikuši visas pūles, lai precīzi attēlotu mūsu produktu krāsas, mēs nevaram garantēt, ka Jūsu datora vai viedierīces ekrānā redzamās krāsas precīzi atspoguļo preču krāsu; preces var nedaudz atšķirties no attēliem. Visi priekšmetu parametri un izmēri ir aptuveni; tomēr mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka tie ir cik iespējams precīzi.

Mēs rūpējamies par to, lai mūsu produktu detaļas, apraksti un cenas būtu pēc iespējas precīzākas. Mēs paturam tiesības atteikt pasūtījumus, ja informācija par vienumiem ir nepareizi publicēta, tostarp cenas un akcijas cenas.

Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, preču cenu korektumu brīdī, kad vietnē tiek ievadīta attiecīgā informācija.

Preču cenas laiku pa laikam var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma. Tomēr šīs izmaiņas neietekmēs jau nosūtītos pasūtījumus.

Preces cenā ir iekļauts PVN (vai līdzīgs tirdzniecības nodoklis) (ja tāds ir piemērojams) pēc likumdošanā noteiktās likmes, par kuru mēs kā pārdevējs esam atbildīgi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka vietnē norādītās cenas attiecas tikai uz precēm, kas iegādājamas vietnē, nevis citur.

Preces cenā nav iekļauta piegāde un atgriešanas maksa. Pasūtīšanas laikā Jums tiks sniegta sīkāka informācija par piegādes maksām.

Lūdzu, ņemiet vērā: lai arī mēs ļoti rūpīgi rūpējamies, lai vietnes saturs (ieskaitot preču aprakstus un saistītos pakalpojumus, piemēram, piegādi, apmaksas nosacījumus, īpašos piedāvājumus un akcijas, un piegādes termiņus) būtu precīzs, vietne dažkārt var saturēt drukas kļūdas vai citas kļūdas un/vai neprecizitātes, un tās var nebūt pilnīgas vai aktuālas. Tāpēc mēs paturam tiesības labot kļūdas un neprecizitātes, un jebkurā laikā mainīt vai atjaunināt informāciju bez iepriekšēja brīdinājuma. Ja tas ietekmēs pasūtījumu, kuru jau esat iesniedzis, mēs Jums to paziņosim. Šajā sakarā mēs paturam tiesības neizpildīt pasūtījumus, kurus esat iesniedzis, pamatojoties uz vietnē sniegto informāciju, kurā var būt kļūdas vai neprecizitātes.

Pasūtījumu veikšana un apmaksa

Pirms pasūtījuma veikšanas pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam un pārejiet pie norēķiniem.

Lai nodrošinātu drošu un netraucētu preču piegādi, obligāti jāaizpilda visi nepieciešamie lauki.

Lai izpildītu maksājumu, pasūtījuma apstiprināšanas lapā izvēlieties vēlamo apmaksas veidu.

Pircējam ir jāpiekrīt noteikumiem un nosacījumiem, izlasot un atzīmējot attiecīgo lauciņu.

Pircēja pasūtījums tiek uzskatīts par spēkā neesošu, ja pasūtījuma apstiprinājumā norādītajā laikā neesat veicis apmaksu.

Cena un samaksa

Par produktiem maksājamā cena ir tāda, kāda norādīta Mask.lv vietnē. Tīmekļa vietnē norādītajās cenās ir iekļauts PVN, bet nav iekļautas piegādes izmaksas. Piegādes maksa tiek norādīta atsevišķi, un ir apmaksājama avansā.

Cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma, bet izmaiņas neietekmēs pasūtījumus, kurus mēs jau esam pieņēmuši.

Mūsu vietnē ir liels skaits produktu, un vienmēr ir iespējams, ka, neraugoties uz mūsu centieniem, dažiem no mūsu vietnē uzskaitītajiem produktiem var būt nepareiza cena. Mums nav pienākuma piegādāt Jums produktu par nepareizu cenu, pat pēc tam, kad esam nosūtījuši Jums nosūtīšanas apstiprinājumu, ja cenu kļūda ir acīmredzama un nekļūdīga un Jūs varētu to pamatoti atzīt par nepareizu cenu.

Visi maksājumi Mask.lv e-veikalā tiek saņemti un apstrādāti eiro (EUR; €).

Katrā pasūtījumā var izmantot tikai vienu akcijas kodu.

Visas pasūtītās preces paliek mūsu īpašumā, līdz mēs no Jums saņemam pilnu samaksu.

Piegāde un atgriešana

Pasūtīšanas laikā Jums tiks piedāvātas dažādas preču piegādes iespējas. Jums pieejamās iespējas atšķirsies atkarībā no tā, no kuras vietas pasaulē Jūs veicat pasūtījumu. Maksimālais piegādes laiks ir 30 dienas.

Piegādes maksa tiks piemērota papildus summai, ko samaksājāt par precēm. Piegādes maksa būs atkarīga no Jūsu izvēlētā piegādes veida.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka papildus preču un piegādes maksai, kuru piemērojam Jūsu pasūtījumam, Jūsu dzīvesvietas valstī Jums var tikt piemērotas arī importa nodevas un nodokļi. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo muitas iestādi, lai pirms pasūtījuma veikšanas pārliecinātos par piemērojamajām nodevām un nodokļiem. Mēs neesam atbildīgi par šādu nodevu un nodokļu samaksu, un, ja Jūs atsakāties maksāt šādus nodokļus un nodevas, un pasūtījums mums tiks atgriezts, mēs pieprasīsim Jums segt visas izmaksas, kas mums rezultātā radušās.

Jums mums jāsniedz pilnīga un precīza piegādes adreses informācija. Lai izvairītos no jebkādām neprecizitātēm, tā ietver ne tikai piegādes adresi, bet arī saņēmēja vārdu. Mēs neesam atbildīgi par kavēšanos, kas saistītia ar pasūtījuma piegādi vai nogādāšanu uz nepareizu adresi vai nepareizai personai, ja esat mums sniedzis nepilnīgu vai neprecīzu informāciju.

Mēs darām visu iespējamo, lai piegādātu pasūtījumu paredzētajā laikā. Tomēr kavēšanās dažkārt ir neizbēgama neparedzētu faktoru vai tādu notikumu dēļ, kas ir ārpus mūsu kontroles, piemēram, izejmateriāla trūkuma, ceļa vai transporta traucējumu, importa kavēšanās, programmatūras vai tehnisku kļūmju dēļ vai arī pārsniedzot paredzēto pieprasījumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasūtījuma piegāde izpārdošanas vai citu saspringtu periodu laikā var aizņemt ilgāku laiku.

Mēs nevaram garantēt piegādi svētku dienās, Ziemassvētku un Jaungada dienās. Šajos datumos piegāde prasīs ilgāku laiku nekā parasti. Aprēķinot paredzamo piegādes datumu un izvēloties piegādes veidu, lūdzu, ņemēt vērā papildu darba dienu (t.i., no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot sestdienas, svētdienas un svētku dienas) katrai no šīm dienām.

Higiēnas un epidemioloģiskās drošības nolūkos sejas maskas nevar apmainīt vai atgriezt.

Atlaižu kodu noteikumi un nosacījumi

Oficiālie Mask.lv atlaižu kodi dod Jums tiesības uz papildu atlaidi (kas attiecas uz attiecīgo atlaižu kodu) par nākamo tiešsaistes pasūtījumu vietnē. Lai saņemtu atlaidi, sadaļā Pirkumu grozs ir lauciņš “Lietot kuponu”, kas ļauj ievadīt atlaides kodu, lai to piemērotu pasūtījumam.

Atlaižu kodus var izmantot tikai vienu reizi vienam klientam, tos nevar izmantot kopā ar citām akcijām vai piedāvājumiem; tie paliek mūsu īpašumā un nav nododami citam. Atlaides koda vērtību nav iespējams izņemt naudā. Visi labdarības produkti tiek izslēgti no akcijām un piedāvājumiem. Mēs paturam tiesības atsaukt, atteikt vai ierobežot atlaižu kodus un ar tiem saistītos piedāvājumus jebkurā pasūtījumā jebkurā laikā.

Atlaižu kodus var izmantot tikai precēm ar pilnu cenu. Atlaižu kodi nav derīgi akcijas precēm, Outlet sadaļā un labdarības precēm.

Vispārīgi noteikumi

To, kā Jūs izmantojat vietni, nosaka mūsu Lietošanas noteikumi. Cita starpā šeit ir sniegta informācija par to, kā Jūs drīkstat izmantot mūsu vārdu, logotipus un vietnes saturu. Lūdzu, veltiet laiku tam, lai uzmanīgi izlasītu šo informāciju, lai Jums būtu skaidrs, kā izmantot šo vietni un tās saturu. Izmantojot vietni, Jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.

Atrodoties vietnē, mēs izmantojam Jūsu personiskos datus saskaņā ar mūsu privātuma politiku. Lūdzu, veltiet laiku tam, lai to uzmanīgi izlasītu, jo tas nosaka, kā mēs izmantojam Jūsu datus un kā Jūsu dati var tikt koplietoti ar trešajām pusēm. Veicot pasūtījumu vietnē un/vai izmantojot vietni, Jūs apliecināt, ka piekrītat privātuma politikas noteikumiem.

Preces no vietnes iespējams iegādāties tikai tad, ja esat vismaz 18 gadus vecs. Pretējā gadījumā Jums preces iegāde jāuztic Jūsu vecākam vai aizbildnim.

Jūs atzīstat, ka, veicot pasūtījumu un slēdzot ar mums vienošanos, Jūs nepaļaujaties uz nekādiem paziņojumiem, pārstāvību vai garantijām (neatkarīgi no tā, ka tās ir veiktas nevainīgi vai nolaidīgi), kas nav noteiktas šajos noteikumos vai dokumentos, uz kuriem tajos ir skaidri norādīts tostarp mūsu konfidencialitātes politiku vai lietošanas noteikumiem. Jūs un mēs piekrītam, ka nevienam no mums, pamatojoties uz šiem noteikumiem, nav pretenziju par nevainīgu vai nolaidīgu faktu sagrozīšanu vai nolaidīgu nepatiesu apgalvojumu sniegšanu.

Mēs nebūsim atbildīgi par jebkādu mūsu saistību neizpildi vai kavēšanos to izpildē, kuru cēlonis ir darbība vai notikums, kas ir ārpus mūsu kontroles.

Ja Jums ir kādi jautājumi par šiem noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, rakstot uz info@Mask.lv.lv

Lietošanas noteikumi

Šie noteikumi nosaka to, kā Jūs varat izmantot vietni un tajā esošo saturu gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs. Izmantošana bez ierobežojumiem ietver piekļuvi vietnei, reģistrēšanos, lai izmantotu vietni, vai jebkādu komentāru iesniegšanai (definēts zemāk).

Lūdzu, izlasiet arī mūsu pārdošanas noteikumus un nosacījumus, kas attiecas uz preču iegādi vietnē, kā arī mūsu konfidencialitātes politiku, un kas attiecas uz informāciju, kas savākta, izmantojot Mask.lv pakalpojumus.

Pirms sākat lietot mūsu pakalpojumu, lūdzu, uzmanīgi izlasiet noteikumus. Izmantojot vietni, Jūs piekrītat mūsu noteikumiem un piekrītat tos ievērot. Ja Jūs nepiekrītat mūsu noteikumiem, pārtauciet izmantot mūsu pakalpojumu.

Maksājumi un norēķini

Visi maksājumi par darbībām savā kontā veicami saskaņā ar cenrādi un apmaksas noteikumiem, kas ir spēkā brīdī, kad jāveic maksājums. Ja, pēc mūsu domām, jūsu veiktais pirkums ir paaugstināta riska darījums, mēs pieprasīsim, lai jūs mums iesniedzat derīgu pases vai ID kartes kopiju un, iespējams, nesen izmantotās kredītkartes vai debetkartes bankas pārskata kopiju. Mēs paturam tiesības mainīt produktus un produktu cenu jebkurā laikā. Mēs arī paturam tiesības atteikties no jebkura pasūtījuma, kuru Jūs iesniedzat pie mums. Mēs varam pēc saviem ieskatiem ierobežot vai atcelt daudzumus, kas iegādāti vienai personai, mājsaimniecībai vai pasūtījumam. Šie ierobežojumi var ietvert pasūtījumus, kas veikti no viena klienta konta un/vai kas veikti ar vienu kredītkarti un/vai pasūtījumus, kas izmanto to pašu norēķinu un/vai piegādes adresi. Gadījumā, ja mēs izmainām pasūtījumu vai to atceļam, mēs varam mēģināt jūs informēt, sazinoties caur e-pasta un/vai rēķina adresi un/vai tālruņa numuru, kas norādīts pasūtījuma veikšanas laikā.

Informācijas precizitāte

Reizēm vietnē var atrasties informācija, kas satur drukas kļūdas un neprecizitātes, kas var attiekties uz preču pieejamību, īpašajiem piedāvājumiem un akcijām. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma labot kļūdas un neprecizitātes, kā arī mainīt vai atjaunināt informāciju vai atcelt pasūtījumus, ja kāda informācija vietnē vai citos saistītos pakalpojumos ir neprecīza (ieskaitot pēc pasūtījuma iesniegšanas). Mēs neuzņemamies nekādu pienākumu atjaunināt, grozīt vai precizēt informāciju vietnē, ieskaitot (bet ne tikai) cenu informāciju, izņemot likumos noteiktos gadījumus. Neviens noteikts atjaunināšanas vai atsvaidzināšanas datums, kas tiek piemērots vietnē, nav jāuzskata par norādi, ka visa informācija vietnē vai par jebkuru citu saistītu pakalpojumu ir modificēta vai atjaunināta.

Rezerves kopija

Mēs neesam atbildīgi par vietnes satura uzturēšanu. Kā arī nekādā gadījumā neuzņemamies atbildību par jebkāda satura zaudēšanu. Uzturēt sava profila informāciju un saturu ir tikai un vienīgi Jūsu atbildība. Neskatoties uz iepriekšminēto, dažos gadījumos un noteiktos apstākļos (bet bez jebkādām saistībām) mēs, iespējams, varēsim atjaunot Jūsu datus pilnībā vai daļēji, kas ir tikuši izdzēsti noteiktā datumā un laikā, kad mēs, iespējams, esam dublējuši datus mūsu pašu vajadzībām, taču negarantējam, ka vajadzīgie dati būs pieejami.

Saites uz citām vietnēm

Lai gan Mask.lv var būt sadarbība ar citām vietnēm, tas nenozīmē, ka mēs apstiprinām visas saistības, piemēram, sponsorēšanu ar jebkuru saistīto vietni, ja vien tas nav īpaši norādīts. Mēs neesam atbildīgi par šo darbību pārbaudi vai novērtēšanu, un mēs negarantējam par neviena uzņēmuma vai privātpersonas vietnes saturu. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par citu trešo personu darbībām, produktiem, pakalpojumiem un saturu. Rūpīgi pārskatiet vietņu juridiskos paziņojumus un citus lietošanas nosacījumus, kuriem varat piekļūt. Jums pašam/-ai jāuzņemas risks par jebkādām saistībām ar citām vietnēm ārpus Mask.lv.

Reklāma

Vietnes lietošanas laikā Jūs varat uzsākt korespondenci ar reklāmdevējiem vai sponsoriem vai piedalīties to reklāmās. Jebkura šāda darbība un visi noteikumi, nosacījumi, garantijas vai paziņojumi, kas saistīti ar šādu darbību, ir tikai starp Jums un konkrēto trešo pusi. Mums nav nekādu saistību vai atbildības par jebkādu šādu saraksti, pirkumiem vai promo aktivitātēm starp Jums un šādu trešo personu.

Intelektuālā īpašuma tiesības

Šī vienošanās nenodod Jums nekādu intelektuālo īpašumu, kas pieder Mask.lv vai trešajām personām, un visas tiesības uz šādu īpašumu (starp pusēm) paliek vienīgi Mask.lv. Visas preču zīmes, pakalpojumu zīmes, vizuālie materiāli un logotipi, kas tiek izmantoti saistībā ar mūsu vietni vai pakalpojumiem, ir Mask.lv vai Mask.lv licenču devēju preču zīmes vai reģistrētas preču zīmes. Citas preču zīmes, pakalpojumu zīmes, vizuālie materiāli un logotipi, ko izmanto saistībā ar mūsu vietni vai pakalpojumiem, var būt citu trešo personu preču zīmes. Izmantojot mūsu vietni un pakalpojumus, Jums nav tiesību reproducēt vai kā citādi izmantot jebkādas Mask.lv vai trešo pušu preču zīmes.

Garantijas atruna

Jūs piekrītat, ka mūsu vietnes vai pakalpojumu izmantošana ir tikai un vienīgi Jūsu atbildība. Jūs piekrītat, ka lietojat pakalpojumu tādu, kāds tas ir. Mēs stsakāmies no jebkāda veida garantijām, neatkarīgi no tā, vai tās ir tiešas vai netiešas, ieskaitot, bet ne tikai, netiešās garantijas par tirdzniecību, piemērotību noteiktam mērķim un nepārkāpšanu. Mēs negarantējam, ka Pakalpojumi atbildīs Jūsu prasībām vai ka pakalpojumi būs nepārtraukti, savlaicīgi, droši un bez kļūdām; mēs arī nesniedzam garantijas attiecībā uz rezultātiem, ko var iegūt, izmantojot Pakalpojumu, vai uz jebkuras ar Pakalpojumu iegūtās informācijas precizitāti vai ticamību vai to, ka Pakalpojuma trūkumi tiks laboti. Jūs saprotat un piekrītat, ka jebkurš materiāls un/vai dati, kas lejupielādēti vai kā citādi iegūti, izmantojot Mask.lv, tiek veikti pēc Jūsu ieskatiem, un ka Jūs esat pilnībā atbildīgs par visiem zaudējumiem Jūsu datorsistēmai vai datu zaudēšanu, kas rodas no šāda materiāla un/vai datu lejupielādes. Mēs nesniedzam garantijas precēm vai pakalpojumiem, kas iegādāti vai iegūti, izmantojot Pakalpojumu, vai jebkādiem darījumiem, kas noslēgti, izmantojot pakalpojumu. Nekādi mutiski vai rakstiski padomi vai informācija, ko jūs esat ieguvis no mums vai izmantojot pakalpojumu, nerada nekādas garantijas, kas šeit nav skaidri noteiktas.

Atbildības ierobežošana

Ciktāl to pieļauj spēkā esošie tiesību akti, Mask.lv un tā sadarbības partneri, vadība, darbinieki, aģenti, piegādātāji vai licences devēji nekādā veidā nav atbildīgi nevienai personai par: a) jebkādiem netiešiem, nejaušiem, zaudējumiem (tai skaitā (bez ierobežojumiem) zaudētu peļņu, ieņēmumiem, pārdošanu, nemateriālām vērtībām, satura izmantošanu, ietekmi uz uzņēmējdarbību, biznesa pārtraukšanu, paredzamo ietaupījumu zaudēšanu, biznesa iespēju zaudēšanu), neatkarīgi no iemesliem, ieskaitot (un bez ierobežojumiem) līgumu, deliktu, garantiju, likumā noteiktā pienākuma pārkāpumu, nolaidību, pat, ja Mask.lv ir informēts par šādu kaitējumu iespējamību vai varēja paredzēt šādus zaudējumus. Ciktāl to atļauj spēkā esošie tiesību akti, Mask.lv un tās filiāļu, darbinieku, aģentu, piegādātāju un llicences devēju kopējā atbildība par pakalpojumiem būs ierobežota līdz summai, kas ir lielāka par vienu eiro vai sterliņu mārciņu, vai visām faktiski samaksātajām summām skaidrā naudā, kuru esat iesniedzis Mask.lv par iepriekšējo mēnesi pirms pirmā notikuma vai notikuma, kas izraisīja šādu atbildību. Ierobežojumi un izņēmumi attiecas arī uz gadījumiem, kad šis līdzeklis jums pilnībā neatlīdzina zaudējumus vai neatbilst tā galvenajam mērķim.

Strīdu izšķiršana

Šā nolīguma izveidi, interpretāciju un izpildi, kā arī visus strīdus, kas rodas tā rezultātā, reglamentē Igaunijas materiālo un procesuālo tiesību akti. Ekskluzīvā jurisdikcija un vieta prasībām, kas saistītas ar šo jautājumu, ir štata un federālās tiesas, kas atrodas Igaunijā, un ar šo Jūs pakļaujaties šo tiesu jurisdikcijai. Ar šo Jūs atsakāties no jebkādām tiesībām uz tiesas prāvu jebkurā procesā, kas izriet no šā nolīguma vai ir saistīts ar to.

Izmaiņas un grozījumi

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā grozīt šos noteikumus vai to politiku attiecībā uz vietni vai pakalpojumiem, kas stājas spēkā pēc tam, kad tīmekļa vietnē ir publicēta atjaunināta šo noteikumu versija. Ja vai kad mēs to darīsim, mēs pārskatīsim atjaunināto datumu šīs lapas apakšā. Vietnes turpmāka izmantošana pēc šādām izmaiņām nozīmē jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.

Šo noteikumu pieņemšana

Jūs atzīstat, ka esat izlasījis šos noteikumus, un piekrītat visiem tā punktiem. Izmantojot vietni vai tās pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka ši noteikumi ir saistoši. Ja jūs nepiekrītat ievērot šī līguma noteikumus, jums nav tiesību izmantot vai piekļūt vietnei un tās pakalpojumiem.

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo līgumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu diennakts atbalsta komandu, rakstot mums uz e-pastu info@Mask.lv.lv

Noteikumi un nosacījumi pēdējo reizi atjaunināti 2020. gada 22. martā